V sredo, 13.5.2026 se bomo učitelji, ki poučujemo strokovno teoretične predmete v programu logistični tehnik udeležili 10. nacionalne konference Trajnostna mobilnost, ki se bo odvijala v Podčetrtku.
Kot ena od razvojnih šol bomo sodelovali na tržnici dobrih praks, kjer bomo predstavili rezultate s področja trajnostne mobilnosti, varne mobilnosti in prometne varnosti na našem območju.
Podrobnosti so na povezavi