Zanimivost

Zanimivost

Zanimivost

Zanimivost

Kontakt

OSNOVNI PODATKI O ŠOLI
  • Polno Ime
    Šolski Center Nova Gorica
  • Kratko Ime
    ŠC Nova Gorica
  • Naslov
    Cankarjeva 10, 5000 Nova Gorica
  • Občina
    Nova Gorica
  • Regija
    Goriška
  • Telefon
    05 62 05 700
  • Faks
    05 33 08 720
  • E-Pošta
    sc@scng.si
  • Matična številka
    5089085000
  • Davčna številka
    SI69993211
  • Davčni zavezanec
    Da
Kontakt

Šolski Center

Direktor centra
Egon Pipan

05 62 05 706

egon.pipan@scng.si

ŠCNG
Tajništvo

05 62 05 700

faks 05 330 87 20

sc@scng.si

ŠCNG
Računovodstvo

05 62 05 716

05 62 05 711

05 62 05 782

uradne ure: ponedeljek – petek od 9.00 do 11.00 in od 13.00 do 14.00

Kontakt

Višja Strokovna Šola

Ravnatelj
Miran Saksida
VSŠ
Tajništvo in Referat

05 62 05 770

faks 05 62 05 774

VSSreferat@scng.si

uradne ure: ponedeljek, sreda, četrtek in petek od 9.00 do 11.00

torek od 9.00 do 11.00 in od 14.00 do 16.00

Kontakt

Gimnazija in Zdravstvena Šola

Ravnateljica
Vesna Žele

05 62 05 779

vesna.zele@scng.si

GZŠ
Tajništvo

05 62 05 771

faks 05 62 05 774

tatjana.mocnik@scng.si

GZŠ
Svetovalna Služba

05 62 05 778

mojca.stubelj@scng.si

uradne ure: ponedeljek – petek od 9.00 do 11.00 in od 13.00 do 14.00

Kontakt

Elektrotehniška in Računalniška Šola

Ravnatelj
Robert Peršič

05 62 05 710

robert.persic@scng.si

ERŠ
Tajništvo

05 62 05 704

faks 05 330 87 20

ERŠ
Svetovalna Služba

05 62 05 721

vanesa.franceskin@scng.si

uradne ure: ponedeljek – petek od 9.00 do 11.00 in od 13.00 do 14.00

Kontakt

Strojna, Prometna in Lesarska Šola

Ravnatelj
Primož Štekar

05 62 05 708

primoz.stekar@scng.si

SPLŠ
Tajništvo

05 62 05 702

martina.sever@scng.si

SPLŠ
Svetovalna Služba

05 62 05 722

mateja.beltram@scng.si

Kontakt

Biotehniška šola

Ravnateljica
Barbara Miklavčič Velikonja
BIOS
Svetovalna služba

Helena Debeljak Hlebec

05 62 05 745

helena.debeljak@scng.si

Kontakt

Srednja ekonomska in trgovska šola

Ravnateljica
Inga Krusič Lamut
SETŠ
Tajništvo

Mateja Marc

05 620 56 00

mateja.marc@scng.si

od ponedeljka do petka:

od 8:00 do 11:00 ter od 12:30 do 14:00

SETŠ
Svetovalna služba

Anja Turel

05 620 56 23

anja.turel@scgn.si

Kontakt

Medpodjetniški izobraževalni center

Vodja MIC-A
Adrijana Hodak

05 620 57 35

adrijana.hodak@scng.si

MIC
Tajništvo

Denise Sirk

05 62 05 715

denise.sirk@scng.si

mic@scng.si